İnsanların yüzde 20’si uzaylıların mevcut olduğuna inanıyor. Reuters Ipsos bu konuda 22 ülkede 23 bin kişi arasında anket yaptı. Sonuçlara göre, Hindistan ve Çin’de nüfusun %40 oranı uzaylıların insan şeklinde aralarında olduğuna inandığını söyledi.

Bu iddiaya en az inan ise Belçika, İsveç ve Hollanda’da yaşayanlar. Adı geçen ülkelerde toplam %8 oranında uzaylılara inanan var. Erkekler kadınlara oranla uzaylılara UFO ların varlığına daha çok inanıyor. Öyle ki, anket sonuçlarına göre uzaylıların varlığına inanma oranı erkeklerde %22, kadınlarda ise %17. Uzaylıların yani UFO ların dünyamızı ziyaret ettiğini düşünen ve aramızda uzaylıların yaşadığına inanan insanların yaş ortalaması 35 yaş altında.

Yaşanmış Bir Olay:

1975 yılında Arizona eyaletinde ormanda işçiler çalışıyordu. İşçiler gökyüzünde büyük, ışıklar saçan disk biçimli bir nesne görürler. Orman işçilerinden biri olan Trevis Volton olaya duyduğu ilgiden dolayı arkadaşlarının yanından ayrılarak, diskin altına gelir. Bir anda diskten çıkan ışınlar Trevis’in üzerini kaplar. Bunu gören işçiler korkuyla kaçmaya başlarlar. Bir süre sonra olay yerinden kaçan orman işçileri polislerle olay yerine geri dönerler ama Trevis’den eser yoktur. Trevis’i arama çalışmaları bir hafta boyunca devam etse de hiçbir sonuç alınamaz. Ama bir gün beklenmedik bir anda Trevis sağlıklı bir şekilde ortaya çıkar ve çok garip hikayeler anlatmaktadır. Trevis, diskten çıkan mavi renkli canlıların onu bir yere götürdüğünü iddia etmektedir. Psikolog, polis ve yalan makinesinin işe karışmasıyla Trevis’in anlattığı kaçırılma hikayesinin yalan olmadığı ortaya çıktı.

Uzaylılarla Doğum…

2000 yılında 24 yaşındaki Avustralya’lı Megan Layker gebe kalamadığı için doktora başvurur. Muayene eden hekimler gördükleri manzara karşısında şaşırırlar: Meqanın cinsel organı çoklu doğum geçirmiş kadın organına benziyordu. Oysa, Megan hiç doğurmadım diyordu. Psikologlar Meqan’ı derin bir hipnoza alırlar. Meqan anlatır: Kendisinin 18 yaşında alınıp, kozmik bir üsse götürüldüğünden bahseder. Bu kozmik üstte sık sık muayene edildiğini ve bu yerde kendisi gibi başka alınan kızlarında olduğunu söylemektedir. Bu olaydan 3 hafta sonra Meqan’ın karnı şişmiş ve 2 ay sonra da çocuk doğurmuştur. Bu dünya dışı varlıklar doğan bebeği hemen alıp götürürler ve bu şekilde Megan 14 kez doğum geçirmiştir. Megan bir süre sonra Dünya’ya geri birakılır ve hafızasından bu yaşadığı olaylar silinir.

Kazakistan’da 1944 yılında 15 yaşındaki Valey Soloveya adlı kız çok ilginç bir olay yaşadı. Valey okuldan eve dönmez. Ailesi ve polisler genç kızı her yerde arasalarda bir türlü bulamazlar. 4 günden sonra Valey okul yolunda eve dönerken görülür. Kızı sorguya alsalar da, o, okulda olduğunu, sadece teneffüste 15 dakikalığına dışarıya çıktığını söyler. 3 haftadan sonra Valeyin hamile olduğu anlaşılır. Zavallı kız insanların yüzüne nasıl bakacağını düşünmekte, çıkış yolu aramaktadır. Valey, merkezi bir klinikte, ayrıntılı tetkiklere sokulur. Hipnoz sırasında Valey Soloveya, okul içinde birden bayıldığını, kendine geldiğinde ise kasabadan çok uzaktaki bir çölde olduğunu anlatmakradır. Valey Soloveya, çölde ona bakan yabancı iri gözleri olan canlıların varlığından söz eder. Doktorların yaptığı ultrason muayene sonucunda Valey’in karnında 1 aylık ceninin normal gelişmekte olduğu ve bakireliğinin bozulmadığı   anlaşılır. Valey bir süre sonra klinikte doğum yapar. İri, yeşil gözlerini hiç kırpmayan ve ağlamayan bir bebek doğmuştur… Doktorlar anne ve bebeği kontrol altına alsalarda, 2 ay sonra doğan bebek aniden ortadan kaybolur.